o nas

Najpiękniejsze polskie tradycje szlacheckiego dworu

Zaledwie 3 km od Gdańska, w malowniczej wsi Bąkowo, zmaterializowaliśmy najpiękniejsze polskie tradycje szlacheckiego dworu. Zabytek z końca XIX wieku zaadaptowaliśmy tak, aby stanowił rozkoszną ucztę dla Gości ceniących zarówno splendor, jak i nowoczesny, odważny design. Dostojna, drewniana konstrukcja mistrzowsko komponuje się z elegancką czernią i wytwornymi, mosiężnymi żyrandolami. Nastrojowe świece dodadzą magii każdemu spotkaniu w Jastnym Dworze.

Pragniemy uraczyć Państwa niezapomnianą ucztą dla zmysłów, aby pobyt u nas nie był jedynie przeżyciem kulinarnym, ale również pełnowymiarowym doznaniem artystycznym.

Poczujcie szlachecką gościnę w naszych progach!

Restauracja

Restauracja Jastnego Dworu to nietuzinkowe połączenie ekspresyjnego wnętrza z oryginalnym menu starannie przygotowanym przez naszego gastronomicznego specjalistę, szefa kuchni. Nasze dania, to wykwintny mariaż tradycyjnej polskiej kuchni
i nowoczesnych technik kulinarnych. Niezapomniane wrażenia smakowe są wzbogacone szykownymi akcentami dekoracyjnymi, tworzącymi magiczną atmosferę tego miejsca.

Sala restauracyjna zaprosić może nawet 130 gości na raz do wspólnego celebrowania wszelkich uroczystości.
Zatroszczyliśmy się również o jej dostępność dla Państwa każdego dnia, bez względu na imprezy organizowane w pozostałych pomieszczeniach.