Uroczystości rodzinne i firmowe

Zaledwie 3 km od Gdańska, w malowniczej wsi Bąkowo, zmaterializowaliśmy najpiękniejsze polskie tradycje szlacheckiego dworu. Zabytek z końca XIX wieku zaadaptowaliśmy tak, aby stanowił rozkoszną ucztę dla Gości ceniących zarówno splendor, jak i nowoczesny, odważny design. Dostojna, drewniana konstrukcja mistrzowsko komponuje się z elegancką czernią i wytwornymi, mosiężnymi żyrandolami. Nastrojowe świece dodadzą magii każdemu spotkaniu w Jastnym Dworze.

Jastny Dwór to niebanalna przestrzeń, która sprzyja rodzinnej atmosferze. Wygodne siedziska, bogato nakryte stoły i wesoło mrugające świeczniki pozwolą Twojej Rodzinie zrelaksować się i na nowo poczuć magię rodzinnych więzi. Przestronną salę zaaranżujemy według indywidualnych życzeń, aby zapewnić najwyższy standard doniosłych rodzinnych uroczystości, takich jak komunie, chrzty, urodziny czy rocznice.

INFORMACJE TECHNICZNE

 • – dwie klimatyzowane sale konferencyjno-bankietowe 190 m2 – przestrzeń i komfort dla każdego
 • – restauracja na parterze na 90 osób
 • – wiata grillowa na 60 osób
 • – duży ogród z placem zabaw dla dzieci
 • – w sezonie dwa ogrody tarasowe
 • – profesjonalna obsługa – kelnerska oraz techniczna
 • – łatwy dojazd – ok. 4 min od obwodnicy, parking na ponad 100 pojazdów
 • – elastyczność organizacji przestrzeni – indywidualne ustawienie do każdego spotkania
 • – sala VIP – kameralne spotkania do 10 osób
 • – przerwa kawowa – ekspres ciśnieniowy, wybór herbat, ciasteczka własnego wypieku, bufet, finger food
  oferta menu – wykwintne dania z regionalnych produktów
 • – reprezentacyjność – nowy budynek pełen awangardy

 

Chrzciny

Chrzest święty to pierwszy i szczególnie ważny sakrament w życiu każdego człowieka. Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy bogate i zróżnicowane menu. Zadbamy o wszystkie detale związane z przygotowaniem przyjęcia i posiłku. Pięknie nakryte stoły, świeże kwiaty, świece i spokojna przyjemna muzyka. Nasze menu dopasowujemy zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Na każdej z naszych sal znajduje się kącik dla dzieci. Dodatkowo piękny duży ogród z placem zabaw. Znajdujemy się 3 minuty od obwodnicy i mamy parking na około 90 samochodów. Łatwo i szybko można do nas dojechać. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej restauracji.

Roczek

Pierwsze urodziny dziecka to wyjątkowy okres dla rodziców. Rodzice chcą dzielić się szczęściem jakie ich spotkało. Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy bogate i zróżnicowane menu. Zadbamy o wszystkie detale związane z przygotowaniem przyjęcia i posiłku. Pięknie nakryte stoły, świeże kwiaty, świece i spokojna przyjemna muzyka. Nasze menu dopasowujemy zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Na każdej z naszych sal znajduje się kącik dla dzieci. Dodatkowo piękny duży ogród z placem zabaw. Znajdujemy się 3 minuty od obwodnicy i mamy parking na około 90 samochodów. Łatwo i szybko można do nas dojechać. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej restauracji.

Urodziny/imieniny/rocznice

Urodziny, imieniny czy rocznica to świetny moment na organizację przyjęcia z tej okazji. Może mieć huczny charakter z dj i atrakcjami lub może też być to  spokojna uroczystość w gronie najbliższych. Dla naszych gości w zależności od potrzeb dostosowujemy menu jak i pomagamy przy organizacji dodatkowych atrakcji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w menu poniżej. Zadbamy o wszystkie detale związane z przygotowaniem przyjęcia i posiłku dla naszych gości. Pięknie nakryte stoły, świeże kwiaty, świece i inne dekoracje będą przygotowane przez nas. Nasze menu dopasowujemy zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Na każdej z naszych sal znajduje się kącik dla dzieci o ile jest taka potrzeba. Dodatkowo piękny duży ogród z placem zabaw. Znajdujemy się 3 minuty od obwodnicy i mamy parking na około 90 samochodów. Łatwo i szybko można do nas dojechać. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej restauracji.

W CELU ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ ZAPRASZAMY DO KONTAKTU INDYWIDUALNEGO POD NUMEREM 795 800 533 LUB DO KONTAKTU MAILOWEGO KONTAKT@JASTNYDWOR.PL

Imprezy grillowe

Powiew letniej bryzy, beztroskie uśmiechy Twoich bliskich, nieposkromiona radość w oczach dzieci. Wyobraź sobie kieliszki wina połyskujące wesoło w słońcu, apetyczną woń grillowanych potraw, szykowne bukiety kwiatów na białym obrusie i świeżą zieleń drzew dookoła Was. Relaks i czysta przyjemność z życia oraz bycia z bliskimi, wśród natury. Takie niezapomniane doświadczenia oferujemy zapraszając Cię na Garden party w Jastnym Dworze.

W CELU ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ ZAPRASZAMY DO KONTAKTU INDYWIDUALNEGO POD NUMEREM 795 800 533 LUB DO KONTAKTU MAILOWEGO KONTAKT@JASTNYDWOR.PL

Komunie

Przyjęcie komunijne to wyjątkowy czas zarówno dla dziecka jak i rodziny. Ta wyjątkowa uroczystość wymaga od nas odpowiedniej oprawy i przygotowania. Zadbamy o wszystkie detale związane z przygotowaniem przyjęcia i posiłku dla naszych gości. Pięknie nakryte stoły, świeże kwiaty, świece i spokojna przyjemna muzyka. Nasze menu dopasowujemy zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Na każdej z naszych sal znajduje się kącik dla dzieci. Dodatkowo piękny duży ogród z placem zabaw. Znajdujemy się 3 minuty od obwodnicy i mamy parking na około 90 samochodów. Łatwo i szybko można do nas dojechać. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej restauracji.

W CELU ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ ZAPRASZAMY DO KONTAKTU INDYWIDUALNEGO POD NUMEREM 795 800 533 LUB DO KONTAKTU MAILOWEGO KONTAKT@JASTNYDWOR.PL

Wigilie firmowe

Serdecznie zapraszamy do organizowania świątecznych spotkań firmowych w restauracji Jastny Dwór. Stawiamy na indywidualne podejście, zarówno w zakresie przygotowywanych atrakcji, jak i oferty gastronomicznej. Sale posiadają niezbędne wyposażenie, takie jak: rzutnik, nagłośnienie, łącze internetowe, flipchart. Miejsce jest dobre zarówno dla dużych jak i mniejszych spotkań firmowych. Znajdujemy się 3 minuty od obwodnicy i mamy parking na około 90 samochodów. Łatwo i szybko można do nas dojechać. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej restauracji.

W CELU ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ ZAPRASZAMY DO KONTAKTU INDYWIDUALNEGO POD NUMEREM 795 800 533 LUB DO KONTAKTU MAILOWEGO KONTAKT@JASTNYDWOR.PL

Imprezy integracyjne / Jubileusz firmy

Dobrze zaplanowana impreza integracyjna to często nie tylko świetne menu w pięknej restauracji. Do tego typu uroczystości podchodzimy indywidualnie do potrzeb naszych gości. Chętnie pomożemy nie tylko przy ułożeniu menu. Nasi goście mogą liczyć na pełne wsparcie w zakresie organizacji całego eventu. Gry i zabawy dla gości mogą być zarówno na świeżym powietrzu jak i wewnątrz budynku. Mamy doświadczenie zarówno przy imprezach tematycznych jak i imprezach warsztatowych z degustacją. Imprezy w klimacie dzikiego zachodu, Jamesa Bonda, Lata 70/80, lata 20, wieczór hawajski, wieczór meksykański czy wieczór piracki? Chętnie podejmiemy się takich wyzwań. Współpracujemy z wieloma firmami zapewniającymi dodatkowe atrakcje takich jak mobilne sauny, fotobudka, kasyno, mobilne bary, taneczne show, pokazy barmańskie i wiele innych. Pomożemy znaleźć dj lub orkiestrę. Wybierając Jastny Dwór możecie liczyć na naszą pomoc i udaną imprezę integracyjna w dowolnej formie. Dodatkowym atutem jest możliwość zorganizowania imprezy w pięknym ogrodzie lub formie grilla pod naszą wiatą grillowa. Znajdujemy się 3 minuty od obwodnicy i mamy parking na około 90 samochodów. Łatwo i szybko można do nas dojechać. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej restauracji.

W CELU ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ ZAPRASZAMY DO KONTAKTU INDYWIDUALNEGO POD NUMEREM 795 800 533 LUB DO KONTAKTU MAILOWEGO KONTAKT@JASTNYDWOR.PL

Stypy

Śmierć bliskiej osoby to ciężki moment dla całej rodziny. Wiedząc o tym jak dużo emocji dostarcza ten dzień pomagamy realizując poczęstunek dla Państwa gości. Wiemy, że ważna jest tu zarówno oprawa jak i spokój podczas uroczystości. Mamy oddzielne sale dzięki czemu goście mogą w spokoju wspominać i rozmawiać w gronie najbliższych ku czci i pamięci zmarłego. Jesteśmy dobrze przygotowani i ustalenie z nami szczegółów nie zajmuje dużo czasu. Znajdujemy się 3 minuty od obwodnicy i mamy parking na około 90 samochodów. Łatwo i szybko można do nas dojechać. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej restauracji.

W CELU ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ ZAPRASZAMY DO KONTAKTU INDYWIDUALNEGO POD NUMEREM 795 800 533 LUB DO KONTAKTU MAILOWEGO KONTAKT@JASTNYDWOR.PL

Cukiernia

Cukiernia Jastnego Dworu kryje w sobie magię smaków i siłę doświadczenia. To tutaj Szef Cukierni przygotowuje receptury na desery i wypieki, które zachwycają kubki smakowe naszych Gości.
Zaskocz swoich bliskich i skorzystaj z oferty naszych wyrobów. Szczególnie polecamy torty okolicznościowe oraz ciasta. Jesteśmy otwarci na propozycje i chętnie realizujemy indywidualne zamówienia.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NASZEJ CUKIERNI