przewiń

Centrum Konferencyjne

Najwyższy poziom organizacji, wyśmienita kuchnia oraz kompleksowe zaplecze techniczne. Jastny Dwór to doskonałe tło, które w odpowiedni sposób podkreśli poziom i jakość Twojego biznesu.

 

Specjalizujemy się w organizacji konferencji biznesowych, szkoleń, prezentacji produktów i spotkań firmowych. Nowoczesne centrum konferencyjne, zaledwie 5 minut od trójmiejskiej obwodnicy.

 

2 multimedialne sale o niepowtarzalnym wystroju wnętrz. Drewniane sklepienia i połogi, granaty, czernie i matowy grafit, wszystko wykończone mosiężnymi żyrandolami. Jastny Dwór – w kolorach biznesu!

Centrum__Konferencyjne

Spotkania firmowe

Imprezy firmowe w salach konferencyjnych lub w restauracji Jastnego Dworu. Dopasujemy przebieg wydarzenia do Twoich preferencji oraz wielkości grupy.

 

Podsumowania roku, wigilie firmowe, szkolenia i imprezy integracyjne. Organizacja wydarzeń we wnętrzu obiektu oraz imprezy plenerowe w ogrodzie. Mozliwość organizacji imprezy grillowej z jedzeniem, muzyką i profesjonalną obsługą.

 

Pobierz przykładowe menu dla rożnych poziomów cen za osobę.

Spotkania__firmowe

Udogodnienia

  • 2 nowoczesne sale konferencyjne
  • nagłośnienie
  • mikrofon
  • laptop
  • projektor + ekran
  • przerwa kawowa
  • restauracyjne menu lunchowe
  • z Gdańska w 20 min. / 5 min. od obwodnicy

Catering konferencyjny, przekąski i przerwy lunchowe

Menu konferencyjne, które na długo pozostanie w pamięci. Przerwy kawowe obfitujące w eleganckie i wyszukane przekąski oraz przerwa obiadowa z indywidualnie dopasowanym menu.

 

Profesjonalna obsługa kelnerska, wszystko idealnie zgrane w czasie do wydarzenia. Catering biznesowy można powiedzieć jest formą prawdziwej kulinarnej sztuki – a my tę sztukę opanowaliśmy do perfekcji.

Eleganckie_finger_food,_przekąski___i_przerwy_lunchowe

Dogodny dojazd

Jastny Dwór zlokalizowany jest przy drodze wojewódzkiej 221 łączącej Gdańsk z Kościerzyną. Tutaj wygodnie dojedziesz niemal z całego Pomorza. Zaledwie 5 minut od zjazdu z obwodnicy trójmiejskiej na miejscowość Kolbudy. 20 minut z Centrum Gdańska, 35 minut z Gdyni czy 15 minut z lotniska im. Lecha Wałęsy.

 

Z Centrum Gdańska kursuje tutaj również autobus miejski linii 856. Przy obiekcie bezpłatny parking na kilkadziesiąt samochodów.

Skontaktuj się z nami
Dogodny__dojazd

Galeria zdjęć

Konferencje

Konferencje na Kaszubach

 

Niewątpliwie jednym z najbardziej pracochłonnych zadań wymagających przygotowania i zadbania o wiele kwestii naraz jest organizacja konferencji. Gdańsk to jedno z miast w rejonie Pomorza, w którym znajdują się siedziby wielu prestiżowych firm współpracujących z przedsiębiorstwami zagranicznymi, jak i kontrahentami z terenu całego kraju. Jednocześnie Trójmiasto położone jest w regionie, który zdecydowanie warto odwiedzić, dlatego konferencje na Kaszubach to doskonały pomysł.

Jednocześnie Gdańsk położony jest w okolicy, gdzie warto zorganizować nie tylko takie wydarzenia jak konferencje. Kaszuby to idealna lokalizacja dla wszelkich spotkań firmowych takich jak świętowanie jubileuszu, spotkanie integracyjne, podsumowanie osiągnięć czy też przyznanie nagród i wyróżnień. Jednocześnie to doskonała okolica bogata w zabytki, uroki przyrody, a bliskość morza i Trójmiasta sprawia, że konferencja w Gdańsku, a dokładnie w Jastnym Dworze w okolicy Gdańska może być dodatkowym punktem kilkudniowej wycieczki pełnej zwiedzania i relaksu.

 

Centrum konferencyjne w okolicach Gdańska

 

Trójmiasto pełne jest hoteli i obiektów, w których można zorganizować takie wydarzenie, jak konferencja. Gdańsk to ponadto miasto turystyczne, gdzie z pewnością doskonały catering dostarczą liczne restauracje, a po odbytych wykładach i panelach dyskusyjnych goście mogą zintegrować się w jednym z miejscowych klubów lub udać się na spacer na łono nadmorskiej przyrody. Jednak organizacja i organizacja logistyczna tych wszystkich punktów wydarzenia może być kłopotliwa i zazwyczaj w praktyce występują nieprzewidziane problemy. Jest jednak sposób, aby tego uniknąć.

Konferencja w Gdańsku może odbyć się w kompleksowo urządzonym miejscu takim jak Jastny Dwór doskonale skomunikowany z Trójmiastem, a położony w spokojnej i malowniczej okolicy w Bąkowie, w kierunku Kościerzyny. To gwarancja kompleksowego przygotowania zarówno panelu dyskusyjnego i udostępnienia niezbędnego sprzętu, różnorodnego poczęstunku i dań przygotowanych na najwyższym poziomie, noclegów, jak i części integracyjnej i rozrywkowej. Dzięki kompleksowej ofercie organizatorzy nie muszą martwić się o możliwe niedogodności czy ewentualne niedociągnięcia. Wszystko bierzemy na siebie.

 

Gdzie można zorganizować konferencję w województwie pomorskim?

 

Konferencje na Kaszubach mogą odbyć się z pewnością w wielu obiektach na Pomorzu, podobnie jak różny może być ich poziom i wrażenia po odbytym spotkaniu. Jeżeli zależy Państwu na perfekcyjnej organizacji spotkania, zadbaniu o najmniejsze szczegóły i na tym, aby uczestnicy jeszcze długo podziwiali odbyte wydarzenie i jego kunszt, Jastny Dwór to idealne miejsce. Świadczą o tym pozytywne opinie naszych dotychczasowych Klientów, którzy powracają, aby organizować kolejne zarówno biznesowe, jak i rodzinne spotkania w naszych wnętrzach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a z pewnością przekonają się Państwo, że znaleźli idealny obiekt dla swojej firmy, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających osób niezależnie od branży.

Jastny Dwór

ul. Wybickiego 9

83-050 Bąkowo k. Gdańska 

Rezerwacja stolików

(+48) 608090520

kontakt@jastnydwor.pl

Godziny otwarcia

wtorek - czwartek 12.00 - 20.00

piątek - sobota 12.00 - 20.00

niedziela 12.00- 20.00