przewiń

Magiczne wesele w Jastnym Dworze

Pełne wdzięku i emocji wnętrza zabytkowego kaszubskiego dworu, nasycone duchem historii i miłością. Jastny Dwór jest miejscem, które stworzy niepowtarzalny klimat, najlepiej podkreślający wyjątkowość Waszego związku... i zachwyci Twoich weselnych gości! 

 

Chętnie zajmiemy się kompleksową organizacją! Poza wyśmienitym menu, możemy zaoferować dekoracje sali, bazę zaufanych usługodawców oraz pomoc w transporcie gości lub ich zakwaterowaniu. Mamy możliwość organizacji przyjęć pod namiotem, w plenerze, na dwóch eleganckich salach weselnych, a od września - w pięknej, zabytkowej stodole, która pomieści nawet te największe imprezy!

Magiczne_wesele__w_Jastnym_Dworze

Sale weselne ogród i wiata grillowa

Klimatyczne i designerskie wnętrza. Dwie ujmujące sale łączące w sobie zabytkowe elementy XIX wiecznego szlacheckiego dworu z aktualnymi trendami światowego designu. Śnieżnobiałe ściany uzupełnia dębowe drewno oraz marmurowa posadzka. Drewniane sklepienia wykończone mosiężnymi żyrandolami oraz oświetlenie imitujące światło świec.

 

Na poprawiny proponujemy wiatę grillową w naszym ogrodzie lub brunch. Dodatkowo dysponujemy romantyczną altanką na wodzie, która jest świetnym wyborem na miejsce ceremonii zaślubin.

Skontaktuj się z nami
Sale__weselne

Mistrzowska kuchnia

Sala weselna, muzyka i dekoracje... jednak czymże byłyby udane wesele bez prawdziwej wizytówki Jastnego Dworu – fantastycznego jedzenia oraz deserów od kulinarnych i cukierniczych Mistrzów! Jedzenie weselne musi na lata pozostać w pamięci weselnych Gości – i taką właśnie kulinarną ucztę zapewnimy na Waszym przyjęciu.

 

Wyszukany catering i wiejski stół, potrawy kuchni świata lub tradycyjne polskie smaki w nowoczesnym wydaniu. Do tego spektakularny tort weselny. Skomponuj menu z naszymi wybitnymi kucharzami i cukiernikami.

 

Pobierz przykładowe menu - link: 

PAKIET SREBRNY: 270 ZŁ /OS.  ZŁOTY:  320 ZŁ /OS.  PLATYNOWY:  350 ZŁ / OS.

Mistrzowska__kuchnia

Udogodnienia

  • 2 sale weselne po 100 osób
  • klimatyczne i designerskie wnętrza
  • poprawiny w formie grilla w ogrodzie 
  • wybitne menu i desery
  • dekoracje
  • oprawa muzyczna + DJ
  • fotograf + kamerzysta
  • kącik zabaw dla dzieci
  • obiekt dla niepełnosprawnych
  • z Gdańska w 20 min. / 5 min. od obwodnicy

Wesela w plenerze

Marzysz o plenerowym ślubie w kaszubskich klimatach? A może przyjecie boho w drewniano-kamiennej ogrodowej chacie? Śluby z księdzem w plenerze, dekoracje zewnętrzne, techniczna oprawa oraz kompleksowa organizacja przyjęcia weselnego w ogrodach Jastnego Dworu. Zaproś przyrodę na swoje weselne przyjecie!

Czytaj więcej
Wesela__w_plenerze

Galeria zdjęć

Wesela
Poświęć chwilę na rozmowę lub wiadomość.
Może właśnie ta chwila sprawi, że odnajdziesz idealne miejsce na swoją uroczystość.
Jastny Dwór

ul. Wybickiego 9

83-050 Bąkowo k. Gdańska 

Rezerwacja stolików

(+48) 530 706 607

kontakt@jastnydwor.pl

Godziny otwarcia

wtorek - czwartek 12.00 - 19.00

piątek - sobota 12.00 - 20.00

niedziela 12.00- 19.00

 

 

Event manager - imprezy / wesela

manager@jastnydwor.pl 

(+48) 795 800 533