przewiń

Magiczne wesele w Jastnym Dworze

Pełne wdzięku i emocji wnętrza zabytkowego kaszubskiego dworu, nasycone duchem historii i miłością. Jastny Dwór jest miejscem, które stworzy niepowtarzalny klimat, najlepiej podkreślający wyjątkowość Waszego związku ...i .i zachwyci Twoich weselnych gości! 

 

Chętnie zajmiemy się kompleksową organizacją! Poza wyśmienitym menu możemy zaoferować dekoracje sali, bazę zaufanych usługodawców oraz pomoc w transporcie gości lub ich zakwaterowaniu. Mamy możliwość organizacji przyjęć pod namiotem, w plenerze, na dwóch eleganckich salach weselnych a od września- w pięknej, zabytkowej stodole, która pomieści nawet te największe imprezy!

Magiczne_wesele__w_Jastnym_Dworze

Sale weselne ogród i wiata grillowa

Klimatyczne i designerskie wnętrza. Dwie ujmujące sale łączące w sobie zabytkowe elementy XIX wiecznego szlacheckiego dworu z aktualnymi trendami światowego designu. Śnieżnobiałe ściany uzupełnia dębowe drewno oraz marmurowa posadzka. Drewniane sklepienia wykończone mosiężnymi żyrandolami oraz oświetlenie imitujące światło świec.

 

Na poprawiny proponujemy wiatę grillową w naszym ogrodzie lub brunch. Dodatkowo dysponujemy romantyczną altanką na wodzie, która jest świetnym wyborem na miejsce ceremonii zaślubin.

Skontaktuj się z nami
Sale__weselne

Mistrzowska kuchnia

Sala weselna, muzyka i dekoracje... jednak czymże byłyby udane wesele bez prawdziwej wizytówki Jastnego Dworu – fantastycznego jedzenia oraz deserów od kulinarnych i cukierniczych Mistrzów! Jedzenie weselne musi na lata pozostać w pamięci weselnych Gości – i taką właśnie kulinarną ucztę zapewnimy na Waszym przyjęciu.

 

Wyszukany catering i wiejski stół, potrawy kuchni świata lub tradycyjne polskie smaki w nowoczesnym wydaniu. Do tego spektakularny tort weselny. Skomponuj menu z naszymi wybitnymi kucharzami i cukiernikami.

 

Pobierz przykładowe menu - link: 

PAKIET SREBRNY: 270 ZŁ /OS.  ZŁOTY:  320 ZŁ /OS.  PLATYNOWY:  350 ZŁ / OS.

Mistrzowska__kuchnia

Udogodnienia

  • 2 sale weselne po 100 osób
  • klimatyczne i designerskie wnętrza
  • poprawiny w formie grilla w ogrodzie 
  • wybitne menu i desery
  • dekoracje
  • oprawa muzyczna + DJ
  • fotograf + kamerzysta
  • kącik zabaw dla dzieci
  • obiekt dla niepełnosprawnych
  • z Gdańska w 20 min. / 5 min. od obwodnicy

Wesela w plenerze

Marzysz o plenerowym ślubie w kaszubskich klimatach? A może przyjecie boho w drewniano-kamiennej ogrodowej chacie? Śluby z księdzem w plenerze, dekoracje zewnętrzne, techniczna oprawa oraz kompleksowa organizacja przyjęcia weselnego w ogrodach Jastnego Dworu. Zaproś przyrodę na swoje weselne przyjecie!

Czytaj więcej
Wesela__w_plenerze

Galeria zdjęć

Wesela
Poświęć chwilę na rozmowę lub wiadomość.
Może właśnie ta chwila sprawi, że odnajdziesz idealne miejsce na swoją uroczystość.
Jastny Dwór

ul. Wybickiego 9

83-050 Bąkowo k. Gdańska 

Rezerwacja stolików

(+48) 530 706 607

kontakt@jastnydwor.pl

Godziny otwarcia

wtorek - czwartek 12.00 - 19.00

piątek - sobota 12.00 - 20.00

niedziela 12.00- 19.00

 

 

Event manager - imprezy / wesela

manager@jastnydwor.pl 

(+48) 795 800 533