przewiń

Centrum Konferencyjne

Najwyższy poziom organizacji, wyśmienita kuchnia oraz kompleksowe zaplecze techniczne. Jastny Dwór to doskonałe tło, które w odpowiedni sposób podkreśli poziom i jakość Twojego biznesu.

 

Specjalizujemy się w organizacji konferencji biznesowych, szkoleń, prezentacji produktów i spotkań firmowych. Nowoczesne centrum konferencyjne, zaledwie 5 minut od trójmiejskiej obwodnicy.

 

2 multimedialne sale o niepowtarzalnym wystroju wnętrz. Drewniane sklepienia i połogi, granaty, czernie i matowy grafit, wszystko wykończone mosiężnymi żyrandolami. Jastny Dwór – w kolorach biznesu!

Centrum__Konferencyjne

Spotkania firmowe

Imprezy firmowe w salach konferencyjnych lub w restauracji Jastnego Dworu. Dopasujemy przebieg wydarzenia do Twoich preferencji oraz wielkości grupy.

 

Podsumowania roku, wigilie firmowe, szkolenia i imprezy integracyjne. Organizacja wydarzeń we wnętrzu obiektu oraz imprezy plenerowe w ogrodzie. Mozliwość organizacji imprezy grillowej z jedzeniem, muzyką i profesjonalną obsługą.

 

Pobierz przykładowe menu dla rożnych poziomów cen za osobę.

Spotkania__firmowe

Udogodnienia

  • 2 nowoczesne sale konferencyjne
  • nagłośnienie
  • mikrofon
  • laptop
  • projektor + ekran
  • przerwa kawowa
  • restauracyjne menu lunchowe
  • z Gdańska w 20 min. / 5 min. od obwodnicy

Catering konferencyjny, przekąski i przerwy lunchowe

Menu konferencyjne, które na długo pozostanie w pamięci. Przerwy kawowe obfitujące w eleganckie i wyszukane przekąski oraz przerwa obiadowa z indywidualnie dopasowanym menu.

 

Profesjonalna obsługa kelnerska, wszystko idealnie zgrane w czasie do wydarzenia. Catering biznesowy można powiedzieć jest formą prawdziwej kulinarnej sztuki – a my tę sztukę opanowaliśmy do perfekcji.

Eleganckie_finger_food,_przekąski___i_przerwy_lunchowe

Dogodny dojazd

Jastny Dwór zlokalizowany jest przy drodze wojewódzkiej 221 łączącej Gdańsk z Kościerzyną. Tutaj wygodnie dojedziesz niemal z całego Pomorza. Zaledwie 5 minut od zjazdu z obwodnicy trójmiejskiej na miejscowość Kolbudy. 20 minut z Centrum Gdańska, 35 minut z Gdyni czy 15 minut z lotniska im. Lecha Wałęsy.

 

Z Centrum Gdańska kursuje tutaj również autobus miejski linii 856. Przy obiekcie bezpłatny parking na kilkadziesiąt samochodów.

Skontaktuj się z nami
Dogodny__dojazd

Galeria zdjęć

Konferencje
Jastny Dwór

ul. Wybickiego 9

83-050 Bąkowo k. Gdańska 

Rezerwacja stolików

(+48) 530 706 607

kontakt@jastnydwor.pl

Godziny otwarcia

wtorek - czwartek 12.00 - 19.00

piątek - sobota 12.00 - 20.00

niedziela 12.00- 19.00

 

 

Event manager - imprezy / wesela

manager@jastnydwor.pl 

(+48) 795 800 533