przewiń

Magiczne wesele w Jastnym Dworze

Pełne wdzięku i emocji wnętrza zabytkowego kaszubskiego dworu, nasycone duchem historii i miłością. Jastny Dwór jest miejscem, które stworzy niepowtarzalny klimat, najlepiej podkreślający wyjątkowość Waszego związku... i zachwyci Twoich weselnych gości! 

 

Chętnie zajmiemy się kompleksową organizacją! Poza wyśmienitym menu, możemy zaoferować dekoracje sali, bazę zaufanych usługodawców oraz pomoc w transporcie gości lub ich zakwaterowaniu. Mamy możliwość organizacji przyjęć pod namiotem, w plenerze, na dwóch eleganckich salach weselnych, a od września - w pięknej, zabytkowej stodole, która pomieści nawet te największe imprezy!

INTERNET-013

Sale weselne ogród i wiata grillowa

Klimatyczne i designerskie wnętrza. Dwie ujmujące sale łączące w sobie zabytkowe elementy XIX wiecznego szlacheckiego dworu z aktualnymi trendami światowego designu. Śnieżnobiałe ściany uzupełnia dębowe drewno oraz marmurowa posadzka. Drewniane sklepienia wykończone mosiężnymi żyrandolami oraz oświetlenie imitujące światło świec.

 

Na poprawiny proponujemy wiatę grillową w naszym ogrodzie lub brunch. Dodatkowo dysponujemy romantyczną altanką na wodzie, która jest świetnym wyborem na miejsce ceremonii zaślubin.

Skontaktuj się z nami
INTERNET-003

Mistrzowska kuchnia

Sala weselna, muzyka i dekoracje... jednak czymże byłyby udane wesele bez prawdziwej wizytówki Jastnego Dworu – fantastycznego jedzenia oraz deserów od kulinarnych i cukierniczych Mistrzów! Jedzenie weselne musi na lata pozostać w pamięci weselnych Gości – i taką właśnie kulinarną ucztę zapewnimy na Waszym przyjęciu.

 

Wyszukany catering i wiejski stół, potrawy kuchni świata lub tradycyjne polskie smaki w nowoczesnym wydaniu. Do tego spektakularny tort weselny. Skomponuj menu z naszymi wybitnymi kucharzami i cukiernikami.

 

Mistrzowska__kuchnia

Udogodnienia

  • 2 sale weselne po 100 osób
  • klimatyczne i designerskie wnętrza
  • poprawiny w formie grilla w ogrodzie 
  • wybitne menu i desery
  • dekoracje
  • oprawa muzyczna + DJ
  • fotograf + kamerzysta
  • kącik zabaw dla dzieci
  • obiekt dla niepełnosprawnych
  • z Gdańska w 20 min. / 5 min. od obwodnicy

Wesela w plenerze

Marzysz o plenerowym ślubie w kaszubskich klimatach? A może przyjecie boho w drewniano-kamiennej ogrodowej chacie? Śluby z księdzem w plenerze, dekoracje zewnętrzne, techniczna oprawa oraz kompleksowa organizacja przyjęcia weselnego w ogrodach Jastnego Dworu. Zaproś przyrodę na swoje weselne przyjecie!

Czytaj więcej
Wesela__w_plenerze

Galeria zdjęć

Wesela
Poświęć chwilę na rozmowę lub wiadomość.
Może właśnie ta chwila sprawi, że odnajdziesz idealne miejsce na swoją uroczystość.

Sala weselna w woj. pomorskim – Jastny Dwór

 

Z pewnością znane są Wam oferty i wnętrza, jakie oferują różne sale weselne. Kaszuby pod tym względem mogą zaproponować wiele ciekawych miejsc. Jednak jednym z najbardziej urokliwych regionów jest Trójmiasto, gdzie dość ciężko jest znaleźć idealny obiekt taki jak sala weselna. Gdańsk i okolice to miejsce typowo turystyczne, gdzie dostępne są głównie restauracje i hotele, w których można zorganizować standardowe wesele na Kaszubach. Wyjątkiem jest jednak Jastny Dwór – wymarzone miejsce na wesele jak z bajki.

Elegancko i z klasą, w stylu boho, regionalnie, a może jeszcze zupełnie inaczej? To od Państwa Młodych zależy, jak w Jastnym Dworze wyglądać będzie sala weselna. Kaszuby to region, gdzie pomożemy zorganizować wykwintną uroczystość z tradycjami, jak i nowoczesne wesele z wszelkimi udogodnieniami.

 

Wesele na Kaszubach – Jastne sale weselne na Pomorzu

 

Monotonia i jednorodność to cechy, które zazwyczaj charakteryzują obiekty typu sala weselna. Pomorskie, jak i inne regiony dysponują obiektami urządzonymi w  określonym stylu, gdzie zarówno wesele, jak i poprawiny, czy uroczyste śniadanie lub brunch odbywają się w tym samym klimacie. Jeżeli jednak w dniu poprawin Waszym marzeniem jest zupełnie inny nastrój i motyw przyjęcia, wesele Kolbudy to hasło idealne.

Dzięki różnym salom, jakie posiadamy, zorganizujemy zarówno podobne, jak i zupełnie różne przyjęcia w zależności od preferencji Państwa Młodych. Chętnie podpowiemy też w kwestii dekoracji i organizacji takiego przedsięwzięcia. Sala na wesele w pomorskim w dniu ślubu może być udekorowana klasycznie i elegancko, a w kolejnym dniu podczas poprawin nawiązywać do regionalnego, prawdziwie kaszubskiego stylu. Z pewnością będzie to ciekawa i niezapomniana atrakcja dla przybyłych Gości.

 

Sala weselna w okolicach Trójmiasta

 

Piękno regionu i natury to jeden z największych atutów, jakim szczycą się Kaszuby. Sala weselna w Jastnym Dworze położona jest z dala od zgiełku miasta, dzięki czemu wszelkie uroczystości odbywają się tu w niesamowicie sprzyjających okolicznościach natury. Sam Jastny Dwór to miejsce, gdzie dbamy o każdy szczegół zieleni, jak i wszelkie dekoracje przyjęć. Zielenią zajmują się tu prawdziwi pasjonaci i specjaliści, czego dowodem jest zawsze perfekcyjnie wyglądająca sala weselna.

Trójmiasto i okolice, gdzie położony jest Jastny Dwór to także gwarancja prywatności tak ważnej uroczystości, jaką jest ślub i wesele. Komfort naszych Gości oraz dobre samopoczucie stanowi dla nas priorytet.

 

Gdzie zorganizować wesele na Pomorzu?

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudnym wyborem jest obiekt, w którym znajdować się będzie ta właściwa, jedyna i najlepsza sala weselna. Pomorskie, Kaszuby i okolice Trójmiasta to dość duży obszar. Jednak jesteśmy przekonani, że Jastny Dwór to miejsce, które zachwyci każdą Młodą Parę, która zdecyduje się zapoznać z naszą ofertą i przyjechać, aby obejrzeć wnętrza sal weselnych, okolicę oraz omówić wszelkie szczegóły tego jedynego, wyjątkowego w życiu dnia.

Jastny Dwór

ul. Wybickiego 9

83-050 Bąkowo k. Gdańska 

Rezerwacja stolików

(+48) 608090520

kontakt@jastnydwor.pl

Godziny otwarcia

wtorek - czwartek 12.00 - 20.00

piątek - sobota 12.00 - 20.00

niedziela 12.00- 20.00