przewiń

Ślub i wesele w plenerze

Ślub w plenerze i bajkowe wesele w ogrodach zabytkowego dworu z XIX wieku? A może ślub w domku na wodzie, a wesele w klimatycznej i eleganckiej sali weselnej, gdzie tradycja przeplata się z nowoczesnością? Wszystko tak, jak sobie wymarzyliście... a nawet lepiej! Jastny Dwór to miejsce, które najlepiej podkreśli wyjątkowość tego dnia oraz Waszego związku.

 

Chętnie zajmiemy się kompleksową organizacją! Poza wyśmienitym menu możemy zaoferować dekoracje sali, bazę zaufanych usługodawców oraz pomoc w transporcie gości lub ich zakwaterowaniu. Mamy możliwość organizacji przyjęć pod namiotem, w plenerze, na dwóch eleganckich salach weselnych a od września - w pięknej, zabytkowej stodole, która pomieści nawet te największe imprezy!

Ślub_i_wesele__w_plenerze

Wyraź siebie oryginalnością i przyrodą

Wsparcie event managera na każdym etapie organizacji uroczystości. Rezerwacje terminów i organizacja księdza, przygotowanie całego zaplecza technicznego (mikrofon, głośniki, stoły) oraz dekoracji zewnętrznych w ogrodzie. Dbałość o każdy detal i estetykę przestrzeni w świetle dziennym oraz po zmroku.

 

Organizacja muzyki na żywo lub DJ'a zgodnie z preferencjami Pary Młodej. Plac zabaw dla dzieci oraz animator. Na poprawiny proponujemy wiatę grillową w naszym ogrodzie lub brunch. Dodatkowo dysponujemy romantyczną altanką na wodzie, która jest świetnym wyborem na miejsce ceremonii zaślubin.

Skontaktuj się z nami
Wyraź_siebie___oryginalnością_i_przyrodą_

Oczaruj gości Jastną Kuchnią

Organizacja przyjęcia weselnego w ogrodzie może obfitować zarówno w dania przygotowywane w naszej grillowej chacie, jak i mistrzowskie kompozycje smaków wprost z naszej restauracji. Jedzenie weselne musi na lata pozostać w pamięci Waszych Gości i być idealnym uzupełnieniem tej podniosłej uroczystości. Taką właśnie kulinarną ucztę zapewnimy na Waszym przyjęciu.

 

Kuchnia weselna Jastnego Dworu to przygoda odkrywania nieznanych dotąd przepisów kuchni polskiej, przygotowywanych według nowoczesnych technik kulinarnych z nietypowymi połączeniami składników i przypraw. Wszystko na bazie lokalnych i świeżych produktów, z miłości do tradycji i rozpieszczania Jastnych weselników!

 

 

 

Oczaruj_gości__Jastną_Kuchnią_

Udogodnienia

  • ślub z księdzem w ogrodzie
  • wesele w ogrodzie
  • altanka na wodzie jako miejsce zaślubin
  • fotograf + kamerzysta
  • poprawiny w formie grilla / brunchu w ogrodzie
  • wiata grillowa na 85 osób
  • plac zabaw dla dzieci
  • z Gdańska w 20 min. / 5 min. od obwodnicy

Wesele i sesje zdjęciowe w plenerze na Kaszubach

Wyobraź sobie ten dzień i Was w tej chwili... Spacerujecie wśród traw ogrodu, a przyroda i zieleń staje się integralną częścią Waszej uroczystości.

 

Rozmarzeni tulicie się do siebie w ciepłym świetle ogrodowej chaty i uwieczniacie te wyjątkowe chwile, by już na zawsze zachwycały Was w przyszłości. Pokoloruj przyjęcie weselne odcieniami natury!

Skontaktuj się z nami
Wesele_i_sesje_zdjęciowe__w_plenerze_na_Kaszubach_ (1)

Galeria zdjęć

Wesela w plenerze
Poświęć chwilę na rozmowę lub wiadomość.
Może właśnie ta chwila sprawi, że odnajdziesz idealne miejsce na swoją uroczystość.
Jastny Dwór

ul. Wybickiego 9

83-050 Bąkowo k. Gdańska 

Rezerwacja stolików

(+48) 608090520

kontakt@jastnydwor.pl

Godziny otwarcia

wtorek - czwartek 12.00 - 20.00

piątek - sobota 12.00 - 20.00

niedziela 12.00- 20.00