przewiń

Historia Jastnego Dworu

Wyobraź sobie XIX wieczny dwór szlachecki z okolicznym gospodarstwem. Panuje tutaj sielski klimat – wszechobecna zieleń, zwierzęta, bawiące się dzieci i zapach domowego ciasta. Wieczorami przy blasku ogniska rodzina spotyka się w ogrodzie, aby wspólnie zjeść i podzielić się opowieściami o mijającym dniu.

 

To jest właśnie obraz i tradycja jaką Jastny Dwór chce reprezentować i ożywiać każdego dnia, dodając do tego odrobiny nowoczesnego charakteru. Rodzinna atmosfera, fantastyczne jedzenie, świetna obsługa i bliskość przyrody.

 

Musisz tego spróbować!

Restauracja nastrojona na emocjonujące wrażenia

Duch historii wyczuwalny jest tutaj na każdym kroku. Architektura obiektu łączy zabytkowe elementy drewniane, klasyczne przeszklenia z łukowymi sklepieniami - z nowoczesną matową czernią, aksamitami, ciemnym granatem i stalowymi konstrukcjami.

 

Całość tworzy pełną klasy i elegancji kompozycję, jednocześnie przytulną i zaciszną.

Skontaktuj się z nami
Restauracja_nastrojona

W otoczeniu kaszubskiej przyrody

Jastną przygodę rozpoczynasz jeszcze przed wejściem do wnętrza. Fasada budynku odwołuje się do tradycyjnych technik budowlanych obecnych na Pomorzu od setek lat. Drewniane więźby i sklepienia oraz naturalna cegła. W ogrodzie znajduje sie również drewniano-kamienna wiata grillowa, a także staw z altaną na wodzie, która często jest wybierana jako miejsce zaślubin w plenerze.

 

Całości skąpana w kojącej zmysły przyrodzie. Falujące na wietrze trawy, błoga zieleń krzewów – a wśród nich miejsca do wypoczynku, ślubów w plenerze czy garden party.

W_otoczeniu

Z miłości do polskiej kuchni

Restauracja Jastnego Dworu jest jedną z najlepszych kuchni w regionie. Wystarczy wsłuchać się w opinie naszych klientów. Połączanie tradycyjnych polskich przepisów charakterystycznych dla Pomorza, z nowoczesnymi technikami kulinarnymi i sztuką dekorowania potraw.

 

Świeże ryby, solidne porcje mięsa, wyśmienite ciasta i desery, dania wegetariańskie oraz przysmaki dla dzieci – wszystko to, czego nigdy nie brakowało na żadnym szlacheckim dworze.

Zobacz naszą restaurację
Z_miłości

Galeria zdjęć

Poznaj Jastny Dwór
Jastny Dwór

ul. Wybickiego 9

83-050 Bąkowo k. Gdańska 

Rezerwacja stolików

(+48) 608090520

kontakt@jastnydwor.pl

Godziny otwarcia

wtorek - czwartek 12.00 - 20.00

piątek - sobota 12.00 - 20.00

niedziela 12.00- 20.00