Sala na urodziny Pomorskie

sala na urodziny pomorskie

 

Jastny Dwór to wspaniałe miejsce, żeby zorganizować 18 urodziny. Do dyspozycji są dwie sale – jedna utrzymana w barwie białej, natomiast druga w grafitowej. Bardzo atrakcyjnym dodatkiem infrastrukturalnym jest dostęp do eleganckiej altany, miejsca na zewnątrz przed budynkiem oraz ogromnego pawilonu, w którym również można urządzić przyjęcie. Korzystać można także z dużej ilości przestrzeni w ogrodzie. Znajduje się w nim zbiornik wodny, który tworzy niesamowity klimat i w piękny sposób odbija światło wieczorami.

 

Elegancki lokal na urodziny - Trójmiasto

Niezależnie od tego, jakiego lokalu na urodziny w Gdańsku szukasz, z pewnością Jastny Dwór odpowie na Twoje potrzeby. Możesz zorganizować tutaj:

  • klasyczne i eleganckie przyjęcia dla dojrzałego osiemnastolatka,
  • nastrojową imprezę w klimacie glamour z błyszczącymi dekoracjami,
  • pełne atrakcji przyjęcie w stylu amerykańskim czy wieczorek hawajski,
  • luźne garden party z kolorowymi atrakcjami lub swojskiego grilla w ogrodzie.

Dzięki tak ogromnej wszechstronności Jastny Dwór to miejsce, które z pewnością pokochasz!

 

Urodziny na Kaszubach w stylu garden party

W okresie wiosenno-letnim, kiedy pogoda jest najbardziej sprzyjająca, dużą popularnością cieszy się organizowanie 18 urodzin na zewnątrz w formie grilla lub garden party pod drewnianą wiatą, która znajduje się na terenie Jastnego Dworu. Wyprawianie przyjęć na zewnątrz daje bardzo szerokie możliwości związane z atrakcjami dodatkowymi. Najmniejszych problemów nie sprawi zorganizowanie fotobudki, sprowadzenie food trucków nawiązujących tematycznie do motywu przewodniego imprezy czy też zaproszenie osób, które poprowadzą pokaz barmański. Część z atrakcji można również z powodzeniem przenieść do środka w razie niepogody.

 

Połączenie klasyki z nowoczesnym industrializmem

Za największy atut Jastnego Dworu oprócz jedzenia przygotowywanego z pasją, nasi Klienci wymieniają eleganckie wnętrze, które łączy elementy klasyczne z nowoczesnymi. Pomimo tego, że znajduje się w nim dość sporo wyposażenia, nie przytłacza, cieszy oko i umożliwia niczym nieskrępowaną zabawę podczas imprez okolicznościowych takich, jakimi z pewnością są 18 urodziny. Dębowe drewno, mosiężne ozdoby, marmur i eleganckie żyrandole to coś, co pokocha każdy miłośnik dobrego smaku!

Nasz wspaniały personel ma wyjątkowo przyjazne podejście i stanie na głowie, by spełnić wszystkie Twoje oczekiwania. Wystarczy zatem opisać nam wymarzoną imprezę urodzinową lub wyszczególnić punkty, których realizacja będzie dla Ciebie ważna, a resztę obowiązków pozostawić nam. Nie jesteśmy zwykłą salą na urodziny – proponujemy dostosowanie menu, dekoracji, muzyki i dodatkowych atrakcji zgodnie z życzeniem Klienta!

 

Lokal na 18 urodziny — Gdańsk Jastny Dwór

Dużą zaletą wyboru Jastnego Dworu na 18 urodziny jest to, że możemy niemal dowolnie dostosować menu do potrzeb gości. Dzięki temu możesz liczyć na dania polskiej kuchni tradycyjnej, eleganckie posiłki z nowoczesnymi akcentami czy też takie, które bezpiecznie będą mogły spożywać osoby stosujące rozmaite diety wykluczające. Proponujemy także bardzo szeroki wybór zimnych zakąsek – pasztetów, tortilli, krewetek, falafeli, sałatek.

Ponieważ rolę swoistego punktu kulminacyjnego podczas wszystkich imprez urodzinowych stanowi tort, zadbaliśmy również o duży wybór wypieków. Chcesz wybrać ciasto z alkoholowym posmakiem, orzechami, owocami, a może coś egzotycznego? Nie ma problemu! Oczywiście wcześniej możliwe jest przeprowadzenie jego degustacji. Restaurację Jastnego Dworu można odwiedzać niemal codziennie w godzinach jej otwarcia, zatem wcześniejsze skosztowanie również pozostałych dań na pewno będzie doskonałym pomysłem.

 

Udogodnienia i informacje techniczne

Wspomniana już wcześniej drewniana wiata na terenie ogrodu bez najmniejszych przeszkód pomieści nawet 85 osób. Z kolei każda z dwóch klimatyzowanych sal mieści 100 osób, co pozwoli na swobodną zabawę, bez wrażenia ścisku. Jeżeli na urodziny zaproszona jest rodzina z małymi dziećmi, do dyspozycji oddajemy plac zabaw oraz kącik dziecięcy. Dostępne jest oczywiście także menu dla dzieci. Obiekt jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

Wygodna lokalizacja i wspaniałe widoki

Jastny Dwór znajduje się 5 minut od trójmiejskiej obwodnicy. Z centrum Gdańska dotrzesz do niego w 20 minut, z Gdyni w 35 minut, natomiast z lotniska – w zaledwie 20. Dojechać tu można nawet komunikacją miejską. Tak doskonałe usytuowanie tego klimatycznego miejsca sprawia, że niezależnie od tego, skąd przybywają goście, z pewnością dojazd nie będzie dla nich nadmiernie obciążający.

Po przybyciu na miejsce wszystkich zachwycą wspaniałe widoki – niezależnie od tego, czy przyjęcie ma planowo odbyć się wewnątrz lokalu, czy też na zewnątrz. Przed wejściem może znaleźć się czerwony dywan, eleganckie latarenki lub napisy LED-owe, natomiast w środku – świece, kwiaty oraz dekoracje z luksusowych tkanin. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do kontaktu!

Jastny Dwór

ul. Wybickiego 9

83-050 Bąkowo k. Gdańska 

Rezerwacja stolików

(+48) 608090520

kontakt@jastnydwor.pl

Godziny otwarcia

wtorek - czwartek 12.00 - 20.00

piątek - sobota 12.00 - 20.00

niedziela 12.00- 20.00